אריה קור - שירות תיקונים למזגני אוויר 

ניקוי מזגן מעובש 

 
עובש במזגן זה למעשה סוג של פיטריה. הלחות שהמזגן סופח מחלל החדר משמשת בית גידול לנבגים במזגן. ניתן לראות זאת בברור כאשר יש על המזגן נקודות שחורות של עובש וטחב, בדר"כ מלווה בריח לא נעים . המזגן מפזר ומפיץ את הריח בחדר ומי שרגיש / אסמטי ירגיש זאת מייד. תמונות לפני ניקוי מזגן:

זה קורה גם כשעפים חלקיקים של קרדית אבק הבית - יצורים זעירים שהם הגורמים העיקריים לאלרגיה אצל חלק גדול מאוד מהאוכלוסייה.
אנחנו  באריה קור, מנקים את העובש בעזרת חומצה שלא מזיקה לסוללת המזגן ובמינימום לכלוך. להזמנת שרות חייגו עכשיו: 052-3692915 לניקוי מזגן מעובש באזור הדרום.
052-2424154 - לניקוי מזגן מעובש וריח רע באזור המרכז.

חשיפה מרובה לעובש עלולה לעורר תגובות אלרגיות, במיוחד אצל אנשים שכבר סובלים מאלרגיות קיימות. זה מתחיל מתופעות קלות כמו עיטוש, נזלת, גודש באף, גרד, דמעת, ממשיך עם תפרחות עור ושיעול שמערב את דרכי הנשימה והריאות, ויכול להגיע עד פגיעה בדרכי הנשימה ובריאות, לעורר אסתמה או להחמיר אותה, או להחמיר מחלת ריאות קיימת - החמרה מסכנת חיים. לכן בכל מקרה של תגובה אלרגית חשוב לזהות את הגורם, למנוע ולטפל.
העובש יכול לעורר בעיות בדרכי הנשימה בצורה קשה או קלה גם למי שלא סובל מהן מלכתחילה, והמנגנון שלו יכול להיות לא רק אלרגי אלא גם רעלני - בשל החומרים הרעילים שמפרישים עובשים מסוימים".
תינוקות וזקנים עלולים לסבול מעובש יותר מאוכלוסיות אחרות: דרכי הנשימה שלהם רגישות יותר, וחשיפה מוגברת לעובש, כמו לגורמי סביבה אלרגניים אחרים, עלולה לפגוע בהם עד כדי דלקת ריאות מסכנת חיים.
סובלים מאלרגיות? הילדים כל הזמן חולים? גשו למזגן והציצו בפתח יציאת האוויר, אם אתם רואים נקודות שחורות סימן שהמזגן שלכם נגוע.
להזמנת ניקוי עובש למזגן בבאר שבע והסביבה חייגו עכשיו : 052-3692915

אריה קור - שירות תיקונים לכל סוגי המזגנים

אריה קור - שירות תיקונים למזגני אוויר, מזגנים מפוצלים, עליים, ריצפתיים, מיני מרכזיים ומזגני חלון.
עסק משפחתי - אבא ושני בנים. אנחנו מגיעים לתקן ולא שולחים פועלים! 
הסניף המרכזי ממוקם בראשון-לציון ונותן שירות לכל אזור המרכז. הסניף הדרומי ממוקם בלהבים ונותן שרות לכל אזור הדרום.
מעל ל35 שנות מוניטין - אמינות מעל הכל.יחס אישי ושרות אדיב.
מוסמכים ע"י אלקטרה ותדיראן, בוגרי קורס טכנאי מיזוג אוויר של משרד התמ"ת.

צור קשר

סניף מרכז: 052-2424154 - אריה
 
סניף דרום: 052-3692915 - יניב
 
לייבסיטי - בניית אתרים